Dne 24.2. 2022 od 8,30 proběhne ve školce Bublinkový karneval. Přiveďte děti, prosím v maskách. Těšíme se, že si společně užijeme tanec, hudbu, kostýmy a spoustu bublin a bublinek !!! Karneval povede paní Petra Klímová  se svým Divadlem Kejkle. Jste srdečně zváni!

Dne 7.1. 2022 v dopoledních hodinách všechny třídy navštíví kostel sv. Václava v Tišnově, kde si prohlédnou pohyblivý Betlém a vyslechnou krátké novoroční slovo pana faráře. Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení dle aktuálního počasí. Děkujeme!

Od 26.10 2021 zahajují edukačně stimulační skupinky pro předškoláky, pro více informací, klikněte zde

PROSÍME RODIČE, ABY UHRADILI ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK NA 2. POLOLETÍ ŠK. ROKU 2020/2021 VE VÝŠI 600,- KČ.

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že k poslednímu navýšení cen stravného došlo k 1. 1. 2016, jsme nuceni nyní zvýšit platbu za stravné.

Vážení rodiče, jedním z požadavků Obecného nařízení o ochraně osobních údajů [1] je, aby mateřská škola, jako správce osobních údajů, zpracovávala aktuální osobní údaje dítěte a jeho zákonných zástupců.

Vážení rodiče, na začátku školního roku jste MŠ Na Paloučku (dále MŠ) dávali souhlas se zpracováním osobních údajů osob, které vyzvedávají dítě z MŠ na základě Vámi udělené plné moci a se zpracováním osobních údajů osob, které může MŠ kontaktovat v případě náhlého onemocnění dítěte (osoby jste uvedli ve formuláři Evidenční list dítěte).

Dlouhodobý plán akcí naleznete pod Mateřská škola - Plán akcí.