V průběhu měsíce ledna, února, a března se všechny děti MŠ vystřídají na interaktivním čtenářském programu v knihovně, kde se seznámí s dobrodružným příběhem dvou chlapců Jonáše a Nenáše. Akce je zaměřena na podporu čtenářské pregramotnosti dětí a je nabízena zdarma. 

 Termíny: Berušky 25.1., Motýlci 6.2., Včelky 22.2., Mravenečci 6.3., Světlušky 22.3. 2023

Dne 9. a 10.2. 2023 navštíví všichni předškoláci výukový program v Inspiru k tematice recyklace odpadů a využívání přírodních zdrojů. Program bude trvat 2 hodiny, začíná v 9,20 a bude dětem hrazen částkou 150 Kč/dítě.

Dne 16.2.2023 od 9,00 dopoledne proběhne v naší mateřské škole společný pohádkový karneval pod vedením p. Klímové z Divadla Kejkle. Přiveďte, prosím, děti ráno v maskách. Těšíme se, jak si to společně užijeme!!! 

Vážení rodiče, od pondělí 23.1.2023 bude u paní učitelek ve třídách pro vás nachystané k vyzvednutí potvrzení pro účely uplatnění slevy na dani za zdaňovací

období  r. 2022. Děkujeme!

Dne 20.1. 2023 v dopoledních hodinách navštíví naši mateřskou školu Divadlo Šumafuk s autorskou pohádkou Žrout útočí. Akce je hrazena z fondu Klubu rodičů.  Na paloučku částkou 80Kč/dítě

Vážení rodiče,

v důsledku celkového zdražování potravin a navyšování nákladů na provoz školní jídelny jsme nuceni k 1.9.2022 zvýšit cenu za stravné a školné.

Pro podrobnější přehled o aktuálních platbách klikněte ZDE

Vážení rodiče, jedním z požadavků Obecného nařízení o ochraně osobních údajů [1] je, aby mateřská škola, jako správce osobních údajů, zpracovávala aktuální osobní údaje dítěte a jeho zákonných zástupců.

Vážení rodiče, na začátku školního roku jste MŠ Na Paloučku (dále MŠ) dávali souhlas se zpracováním osobních údajů osob, které vyzvedávají dítě z MŠ na základě Vámi udělené plné moci a se zpracováním osobních údajů osob, které může MŠ kontaktovat v případě náhlého onemocnění dítěte (osoby jste uvedli ve formuláři Evidenční list dítěte).


Dlouhodobý plán akcí naleznete pod Mateřská škola - Plán akcí.