Dětem, které mají povinné předškolní vzdělávání, bude MŠ zajištovat distanční vzdělávání. Paní učitelky se s rodiči spojí prostřednictvím třídních emailů.

E-maily jednotlivých tříd:

Z důvodu nařízení vlády ČR bude MŠ od 1.3.2021 uzavřena. Žádost o ošetřovné nevyplňuje MŠ. Informace na odkaze: https://www.cssz.cz/web/cz/.

MŠ Sluníčko je od 1. 3. 2021 školou pověřenou pro zajištění péče předškolních dětí rodičů z IZS

a dalších vybranych profesí. Bližší informace získáte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo u ředitelky MŠ na tel.736 777 074

PROSÍME RODIČE, ABY UHRADILI ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK NA 2. POLOLETÍ ŠK. ROKU 2020/2021 VE VÝŠI 600,- KČ.

Dne 16.2. 2021 v mateřské škole proběhne karnevalové veselí. Vzhledem ke zvýšeným hygienickým opatřením karneval oslaví každá třída zvlášť se svými paní učitelkami. Prosíme, přiveďte děti tento den v maskách. Děkujeme !

Dne 10.2. a 11.2. 2021 naši školu navštíví paní lektorka s autentickými hudebními nástroji – drumbeny. V pohádkovém hudebním příběhu si s dětmi bude hrát, zpívat a povídat o Africkém kontinentu. Začátky představení v 9,15. Děti půjdou po třídách. Akci provází zvýšená hygienická opatření (roušky, větrání, odstupy). Program je hrazen z fondu Klubu rodičů Na paloučku celkovou částkou 7,500Kč. Akce je pro nemoc lektorky zrušena.

Dne 25.1. 2021 proběhne v naší mateřské škole výukový program první pomoci. Navštíví nás certifikovaní odborníci, kteří přijedou předvést dětem formou hry, pomocí písniček a ukázek realistického maskování úrazů, jak rozpoznat a poskytnout první pomoc. Téma je motivováno cyklem s názvem Jak sněhuláček záchranář ošetřoval medvídka Popletu. V rámci zachování epidemiologických opatření budou děti rozděleny na malé skupiny, lektoři po celou dobu programu budou používat roušky a budou od dětí udržovat odstup. Cena programu je 1900 Kč za akci, bude uhrazena z Fondu Klubu rodičů Na paloučku.

Potvrzení o výši zaplaceného školného za vaše dítě v mateřské škole v roce 2020 (pro účely odpočtu daně z příjmu), pro Vás budou připraveny k vyzvednutí ve třídách u paní učitelek od 25.1.2021.

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že k poslednímu navýšení cen stravného došlo k 1. 1. 2016, jsme nuceni nyní zvýšit platbu za stravné.

Vážení rodiče, jedním z požadavků Obecného nařízení o ochraně osobních údajů [1] je, aby mateřská škola, jako správce osobních údajů, zpracovávala aktuální osobní údaje dítěte a jeho zákonných zástupců.

Vážení rodiče, na začátku školního roku jste MŠ Na Paloučku (dále MŠ) dávali souhlas se zpracováním osobních údajů osob, které vyzvedávají dítě z MŠ na základě Vámi udělené plné moci a se zpracováním osobních údajů osob, které může MŠ kontaktovat v případě náhlého onemocnění dítěte (osoby jste uvedli ve formuláři Evidenční list dítěte).

Dlouhodobý plán akcí naleznete pod Mateřská škola - Plán akcí.