Dne 1.6. 2021 pojedeme na výlet do obory Holedná v Brně. Krásnou procházkou v přírodě a pozorováním života divokých zvířátek tak oslavíme Den dětí.

Odjezd od MŠ v 8,00, předpokládaný návrat na oběd ve 12,00.Vybavte děti, prosím, pevnou obuví, vhodným oblečením do přírody, batůžkem a pláštěnkou.

Svačinka s sebou bude zajištěna mateřskou školou. Těšíme se !

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí KHS Brno bude provoz 4. třídy – Mravenečci, obnoven od 17.5.2021. Těšíme se na všechny děti z Mravenečků a část dětí z Berušek 😊

Rozhodnutí KHS

PROSÍME RODIČE, ABY UHRADILI ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK NA 2. POLOLETÍ ŠK. ROKU 2020/2021 VE VÝŠI 600,- KČ.

Potvrzení o výši zaplaceného školného za vaše dítě v mateřské škole v roce 2020 (pro účely odpočtu daně z příjmu), pro Vás budou připraveny k vyzvednutí ve třídách u paní učitelek od 25.1.2021.

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že k poslednímu navýšení cen stravného došlo k 1. 1. 2016, jsme nuceni nyní zvýšit platbu za stravné.

Vážení rodiče, jedním z požadavků Obecného nařízení o ochraně osobních údajů [1] je, aby mateřská škola, jako správce osobních údajů, zpracovávala aktuální osobní údaje dítěte a jeho zákonných zástupců.

Vážení rodiče, na začátku školního roku jste MŠ Na Paloučku (dále MŠ) dávali souhlas se zpracováním osobních údajů osob, které vyzvedávají dítě z MŠ na základě Vámi udělené plné moci a se zpracováním osobních údajů osob, které může MŠ kontaktovat v případě náhlého onemocnění dítěte (osoby jste uvedli ve formuláři Evidenční list dítěte).

Dlouhodobý plán akcí naleznete pod Mateřská škola - Plán akcí.