Vážení rodiče, jedním z požadavků Obecného nařízení o ochraně osobních údajů [1] je, aby mateřská škola, jako správce osobních údajů, zpracovávala aktuální osobní údaje dítěte a jeho zákonných zástupců.

Vážení rodiče, na začátku školního roku jste MŠ Na Paloučku (dále MŠ) dávali souhlas se zpracováním osobních údajů osob, které vyzvedávají dítě z MŠ na základě Vámi udělené plné moci a se zpracováním osobních údajů osob, které může MŠ kontaktovat v případě náhlého onemocnění dítěte (osoby jste uvedli ve formuláři Evidenční list dítěte).

Dne 26.2. a 27.2. 2019 se všechny děti z naší mateřské školy zúčastní výukového preventivního programu z  projektu „Zdraví dětem
Více zde.

V rámci projektu Šablony MŠ Horova II vás zveme na odborně zaměřené tematické setkávání s rodiči, které se uskuteční ve čtvrtek 28.2.2019 v 15.30 hod.,
ve 4. třídě
(Mravenečci), na téma: „Připravenost dětí na školu“. Více zde.

Ve středu 20.2.2019 v dopoledních hodinách v MŠ proběhne focení dětí fotografem z firmy Photodienst. Více zde.

Dne 5.2.2019 navštíví naše děti Divadlo Bolka Polívky v Brně. Více zde.

Vážení rodiče,
potvrzení o výši zaplaceného školného v roce 2018 za vaše dítě v mateřské škole pro účely odpočtu daně z příjmu, budou k vyzvednutí od 23.1.2019 u paní učitelek ve třídách.

Maňáskové divadlo Šikulka uvede pohádku ZVÍŘÁTKA A ODPADKY

Dne 28.1.2019 v 10.45 naši mateřskou školu navštíví divadlo Šikulka a zahraje dětem tematickou pohádku, která dětem připomene, jak je důležité chránit naše životní prostředí. Akce je hrazena fondem Klubu rodičů Na paloučku částkou  45Kč/dítě.

Hudební pohádka „O dvanácti měsíčkách

Dne 23.1.2019  v 10.30 navštíví všichni  středňáci a předškoláci Městskou knihovnu v Tišnově, kde shlédnou hudební vystoupení Nedvědického pěveckého sboru Cvrčci pod vedením sbormistryně Petry Glosr Cvrkalové. Představení pro děti je zdarma.

Od října 2018 zahajujeme v mateřské škole aktivity pro děti:

Vážení rodiče, v letošním školním roce se naše mateřská škola opět zapojí do sběru hliníku, papíru, drobného elektroodpadu a plastových víček.

Dlouhodobý plán akcí naleznete pod Mateřská škola - Plán akcí.