Vážení rodiče, v úterý 14.5. přijede do školky brněnské Divadlo Koráb s pohádkou Princezna na hrášku. Všechny děti jsou srdečně zvány! Akce je hrazena z fondu Klubu rodičů Na paloučku částkou 50Kč/ dítě + doprava herců.

Vážení rodiče, milé děti, srdečně zveme všechny malé i velké na společné soutěžní i odpočinkové odpoledne do školky, na náš tradiční Rodinný den !! Začínáme od 15,30 v atriu společným zpíváním, přivítáním a sdělním organizace odpoledne. Prosíme, přijdte včas, program začne také ukončením celoročního snažení dětí posbírat ztracené střípky amuletu a vysvobozením zakleté jeptišky. Více viz letáček ZDE. Těšíme se na vás!

Vážení rodiče, v níže uvedené dny se naši předškoláci půjdou podívat do výuky prvňáčků na základních školách v Tišnově a to:

ZŠ Smíškova dne 17.4. 2024 v 9,30

ZŠ 28.října dne 11.4. v 9,30.

Děti  s sebou potřebují jen přezůvky, které si ponesou ze školky.

Vážení rodiče, v rámci podpory polytechnického vzdělávání jsme pro jednotlivé třídy zajistili edukativní program Malé technické univerzity s vybranými tématy. Projektové dopoledne proběhne v následujícím sledu:

1.třída Berušky - 3.4. téma "stavitel města"

2.třída Motýlci -  4.4. téma " stavitel města"

3. třída Včelky - 12.4. téma " stavitel mostů"

4.třída Mravenečci - 19.4. téma " stavitel věží"

5.třída Světlušky -  25.4. téma "malý architekt"

Děti si vyzkouší hravou formou praktické reálné postupy konstruování a plánování staveb. Cena projektového dopoledne je pro třídu 3600,- Kč a bude školkou  hrazena z operačního programu Jan Amos Komenský ( OP JAK)

Vážení rodiče, omlouváme se za mylné uveřejnění informace ke stanovení výše školného pro školní rok 2024-2025, jehož schválení Radou Města proběhne terpve 24.4.2024 a poté bude tento výsledek uveřejněn. Došlo k neúmyslné záměně materiálů ze strany mateřské školy. Děkuji za pochopení.

Vážení rodiče, prosíme o úhradu členského příspěvku Klubu rodičů, nejpozději do 10.3. 2024. Více informací naleznete ZDE

Vážení rodiče, jedním z požadavků Obecného nařízení o ochraně osobních údajů [1] je, aby mateřská škola, jako správce osobních údajů, zpracovávala aktuální osobní údaje dítěte a jeho zákonných zástupců.

Vážení rodiče, na začátku školního roku jste MŠ Na Paloučku (dále MŠ) dávali souhlas se zpracováním osobních údajů osob, které vyzvedávají dítě z MŠ na základě Vámi udělené plné moci a se zpracováním osobních údajů osob, které může MŠ kontaktovat v případě náhlého onemocnění dítěte (osoby jste uvedli ve formuláři Evidenční list dítěte).

Dlouhodobý plán akcí naleznete pod Mateřská škola - Plán akcí.