Dne 11.6.2019  navštívíme jako každý rok v dopoledních hodinách Hasiče z Tišnova.  Děti si prohlédnou po skupinkách celý areál, seznámí se s požární technikou, povinnostmi hasičů a jejich každodenní prací.

Hledáme kvalifikovanou učitelku mateřské školy na zkrácený úvazek 0,9.
Požadavek je znalost programu Začít spolu. Nástup konec srpna 2019.

Datum zveřejnění: 3.6.2019

Dne 3.6.2019 v 10,00 a 7.6.2019 v 10,30 proběhnou kace v Městské knihovně Tišnov.
Více zde.

Rozloučení se školáky propběhne 13.června 2019 od 9.30.
Více zde.

Informace o vyšetřeních, která budou v MŠ probíhat.
Vyšetření zraku zde. Vyšetření nohou zde.

Vážení rodiče, jedním z požadavků Obecného nařízení o ochraně osobních údajů [1] je, aby mateřská škola, jako správce osobních údajů, zpracovávala aktuální osobní údaje dítěte a jeho zákonných zástupců.

Vážení rodiče, na začátku školního roku jste MŠ Na Paloučku (dále MŠ) dávali souhlas se zpracováním osobních údajů osob, které vyzvedávají dítě z MŠ na základě Vámi udělené plné moci a se zpracováním osobních údajů osob, které může MŠ kontaktovat v případě náhlého onemocnění dítěte (osoby jste uvedli ve formuláři Evidenční list dítěte).

Vážení rodiče,
potvrzení o výši zaplaceného školného v roce 2018 za vaše dítě v mateřské škole pro účely odpočtu daně z příjmu, budou k vyzvednutí od 23.1.2019 u paní učitelek ve třídách.

Od října 2018 zahajujeme v mateřské škole aktivity pro děti:

Vážení rodiče, v letošním školním roce se naše mateřská škola opět zapojí do sběru hliníku, papíru, drobného elektroodpadu a plastových víček.

Dlouhodobý plán akcí naleznete pod Mateřská škola - Plán akcí.