Dne 8.6.2023 od 9,30 proběhne tradiční slavnostní pasování našich předškoláků na školáky. Celou akcí nás provedou herci Divadla Koráb se svou „Pohádkou pro 3+1 prasátka“ a doprovodným hudebním programem. Pasovaní předškoláci si pro tuto příležitost donesou do mateřské školy v tento den školní aktovku a tričko s logem MŠ. Všichni odcházející předškoláci obdrží také dárek od MŠ - knihu a balíček školních potřeb. Rodiče a příbuzní pasovaných předškoláků jsou srdečně zváni!

Noc odvahyV den pasování 8. 6. 2022 zveme večer všechny odvážné pasované „školáky“ na noc odvahy – přespávání v mateřské škole. Děti přiveďte v 18.00 hodin do MŠ navečeřené, se spacákem, pyžamem, kartáčkem a pastou na zuby, baterkou a plyšákem na spaní opět do mateřské školy, kde složí předškolní maturitu, zúčastní se veselého soutěžení, dají si lehkou druhou večeři, prozkoumají zákoutí MŠ ve tmě, složí zkoušku odvahy, poslechnou pohádku a půjdou spát. Večeři a snídani zajistí pracovníci kuchyně (nebráníme se buchtě od nějaké šikovné maminky k snídani) a hradí se z fondu Klubu rodičů Na paloučku. Cena bude vykalkulována podle počtu nahlášených dětí. Účast Vašeho dítěte nahlaste prosím nejpozději do 8.6. ráno.